top of page

Polikliniğimiz

_IU_8215_edited.jpg
   Hayalimizdeki polikliniğe ulaşmak için çok fazla detayı bir araya getirdik. Ankara'nın prestijli konumlarından birisi olan Çayyolu'nda hemen herkesin bileceği Santra kulelerinde yerimizi aldık. Hastalarımız için engelsiz özelliğinin yanı sıra tüm mimari dokunuşları büyük bir titizlikle yaptık. Açılışımızı yaptığımız 2023 yılında en güncel teknolojileri bünyemizde barındırmak için tüm çalışmalarımızı tamamladık.
   Hastalarımıza benzersiz bir tedavi deneyimi yaşatmayı amaçlayarak Santra'da farklı tarzları bir araya getirdik. Ferah bekleme salonumuz, sizi tedavinize ulaştıran loş koridorlarımız ve vintage tasarımlarla donatılmış kliniklerimizle en iyiyi amaçladık.
   Tabii ki eşsiz tasarımın ve son teknoloji ekipmanların yanında sağlam bir ekibe ihtiyacımız vardı. Kendi uzmanlık alanlarında yıllar süren deneyimler yaşayarak kendini kanıtlamış hekimlerimizle polikliniğimizi taçlandırdık.
   Santra'ya adımlarını atan ilk hastamızdan bugüne hayatına dokunduğumuz her hastada memnuniyeti yakalamış olmaktan duyduğumuz gururla yeni hikayelerimizi bekliyoruz.
Ortodontist
Sema Çetin
AhmetMeteKarabulut.jpg
Diş Hekimi
Ahmet Mete Karabulut
bottom of page