top of page
in7216if2d-invisalign-logo-invisalign-lo

Çayyolu, 2675. Sk No: 2 BA, 06810 Çankaya/Ankara

0543 726 87 20

info@santraadsp.com

En iyi sonuçlar için
en iyisiyle çalışıyoruz.

Şeffaf plak tedavisi konusunda dünyanın en güvenilen markası Invisalign ile çalışıyoruz.

Sadece ortodonti uzmanlarına hizmet veren Invisalign teknolojisiyle ağız içi ölçülerinizi tamamen dijital şekilde alıyoruz. Özel yazılımlara yüklediğimiz ölçülerinizle tedavi sürecinizi planlıyor ve aylar sonra oluşacak sonucu görebiliyoruz.

solutions_3.png
clincheck.png

Güvenilir bir süreç için
ortodonti uzmanımız
ile tanışın.

_IU_8370_edited.png

Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Sema Çetin, Tekirdağ Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi'nden 2012 yılında mezun olduktan sonra, Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Lisans eğitimime başladı. Buradaki eğitimini 2018 yılında tamamladıktan sonra mezuniyetini takiben Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı. Sema Çetin, doktora eğitimi boyunca çeşitli seminerler ve kongrelere de katılarak güncel yaklaşımları uygulama fırsatı buldu.

 

Şeffaf plaklar ile ortodontik tedavi, ortognatik cerrahi hazırlığı, dijital ortodonti ve eklem problemleri alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan Sema Çetin Santra'da!

İhtiyaç duyacağınız
her şey Santra'da hazır!

   Hayalimizdeki polikliniğe ulaşmak için çok fazla detayı bir araya getirdik. Ankara'nın prestijli konumlarından birisi olan Çayyolu'nda hemen herkesin bileceği Santra kulelerinde yerimizi aldık. Hastalarımız için engelsiz özelliğinin yanı sıra tüm mimari dokunuşları büyük bir titizlikle yaptık. Açılışımızı yaptığımız 2023 yılında en güncel teknolojileri bünyemizde barındırmak için tüm çalışmalarımızı tamamladık.
   Hastalarımıza benzersiz bir tedavi deneyimi yaşatmayı amaçlayarak Santra'da farklı tarzları bir araya getirdik. Ferah bekleme salonumuz, sizi tedavinize ulaştıran loş koridorlarımız ve vintage tasarımlarla donatılmış kliniklerimizle en iyiyi amaçladık.
   Tabii ki eşsiz tasarımın ve son teknoloji ekipmanların yanında sağlam bir ekibe ihtiyacımız vardı. Kendi uzmanlık alanlarında yıllar süren deneyimler yaşayarak kendini kanıtlamış hekimlerimizle polikliniğimizi taçlandırdık.
   Santra'ya adımlarını atan ilk hastamızdan bugüne hayatına dokunduğumuz her hastada memnuniyeti yakalamış olmaktan duyduğumuz gururla yeni hikayelerimizi bekliyoruz.
Ortodontist
Sema Çetin
AhmetMeteKarabulut.jpg
Diş Hekimi
Ahmet Mete Karabulut

Randevu Aracı

Choose a time
Teşekkür ederiz.
SANTRA-SIYAH.png

Çayyolu, 2675. Sk No: 2 BA, 06810 Çankaya/Ankara

0543 726 87 20

info@santraadsp.com

bottom of page